niedziela, 28 lutego 2016

O mnie

Witam Was tutaj!

Mam na imię Paula, ale w internecie możecie mnie znać jako Irlandka. Dlaczego właśnie Irlandka? Ponieważ od dziewięciu lat mieszkam w tym deszczowym kraju i wreszcie mój nick nabrał sensu!

Od stycznia 2016 jestem stażystką na Land of Grafik z czego niezmiernie się cieszę. I mam nadzieję, że zostanę na dłuuuugo.

Od września 2015 studiuję grafikę, animację i tworzenie gier - jednak mi najbardziej zależy na grafice, a reszta jest tylko męczącym dodatkiem.

Od maja 2015 rozpoczęłam przygodę z tłumaczeniem opowiadań z angielskiego na nasz piękny język.

Od września 2014 powróciłam do pisania opowiadań i tak przez półtora roku pisze się moje Dramione z Nowym Pokoleniem - Nowe Szanse. A także od tego września zakochałam się w tworzeniu szablonów na bloggera.

Od maja 2013 wraz z przyjściem na świat najsłodszego chłopca na świecie dostałam od Boga własną rodzinę, za którą będę dziękować do końca życia.

Od czerwca 2010 mogę mówić, że mam najlepszego chłopaka na świecie.

Od października 2009 posiadam osobę, która była przyjacielem, pierwszym prawdziwym chłopakiem, a teraz partnerem życiowym i tatą łobuziaka.

Od maja 2007 zakochana w Dramione bez pamięci i mimo upływu lat dalej czytam obsesyjnie historię Gryfonki i Ślizgona.

Od lata 2005 wciąż kocham Tokio Hotel, a Tom do tej pory jest moją platoniczną miłością. To dzięki nim dowiedziałam się, że pisanie to coś, co kocham robić, to dzięki nim odkryłam świat fanfiction, a dzięki fanfiction zobaczyłam jakie cuda ludzie tworzą za pomocą grafiki.

Blog z Dramione: www.phenylethylaminee.blogspot.ie
Blog z tłumaczeniem Theomione: www.tying-the-nott.blogspot.ie

4 komentarze:

 1. A oprócz Dramione masz jeszcze jakieś ulubione parringi? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ulubione to za dużo powiedziane, ale nie pogardzę dobrym Theomione, Harmione, Charlie W i Hermione, a nawet przeczytałam jedno opowiadanie z Syrmione i Remione czy Hermionę z Jamesem (Ale to taki wyjątek jest, bo nie przepadam za łączeniem Pokolenia Harry'ego ze Starym:D). Ale to fabuła musi być dobra!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak można się z tobą skontaktować przez pocztę?

  Mam parę pytań ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. irlandka94@gmail.com ;) a najlepiej to wejść na moją stronę na fejsie i tam do mnie napisać ;) wtedy szybciej odpowiadam.

   Usuń

Theme by Irlandka